Niteliksel Araştırma Yöntemleri Kursu

“Türkiye Biyoetik Derneği’nin Değerli Üyeleri,

Türkiye Biyoetik Derneği (TBD) ve Türkiye Biyoetik Dergisi’nin (TJOB) ortaklaşa düzenlediği Niteliksel Araştırma Yöntemleri Kursu 24-26 Kasım 2017 tarihleri arasında Ankara’da, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalı Prof. Dr. Fuat Aziz Göksel Kütüphanesi’nde gerçekleştirilecektir.

Kursa katılım 20 kişi ile sınırlıdır. Kurs kuramsal ve uygulamalı bölümlerden oluşacaktır. Taslak program ekte yer almaktadır.

Kursa katılım ücreti 300 TL olup kurs materyallerini, öğle yemekleri ve ikramları, kurs katılım belgesini kapsamaktadır.

Başvuru için TBD Yönetim Kurulu Sekreteri Doç. Dr. Funda Gülay KADIOĞLU’nun elektronik posta adresine (kadioglufg@gmail.com) 10 Kasım 2017 tarihine kadar talebinizi bildiren bir e-posta gönderiniz. İletinize bir önkabul e-postası gönderilecektir. Kurs ücretinin yatırılıp dekontun 16 Kasım 2017 tarihi mesai bitimine kadar aynı adrese iletilmesinin ardından kesin kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır. 17 Kasım 2017 tarihinden itibaren yedekte bulunan katılımcı adayları davet edilecektir.

Kursun öncelikli hedef kitlesi TBD üyesi, tıp tarihi ve etik alanında çalışan lisansüstü öğrenciler, öğretim üyeleri ve öğretim elemanlarıdır. Sosyal bilim araştırmalarına ilgi duyan öteki araştırmacılara da olanaklar ölçüsünde katılım imkânı sağlanacaktır.

Bilgilerinize saygılarımızla sunarız.”

Saygı ve sevgilerimle,
İLGİLİ DOSYA;
NİTELİKSEL ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ KURSU (24-25-26 Kasım 2017)

 

 

Prof. Dr. Neyyire Yasemin YALIM

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalı
Morfoloji Binası Kat 2 Sıhhiye-06100
Çankaya/ANKARA
0.532.474 6993 (cep telefonu)
N. Yasemin YALIM MD. PhD.
Professor of Bioethics
Ankara University School of Medicine
Department of Medical History and Ethics
Morphology Building 2nd Floor

Sihhiye 06100 Ankara/TURKEY

90.532.474 6993 (mobile)
Haberler